Müşteri Hizmetleri +90 212 423 77 52
+90 212 423 77 52 Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

ANATOLYA HAKKINDA

ANATOLYA Gümüş olarak gümüş takı sektöründe 2004 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. İstanbul Avcılar İlçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde kurulan ilk gümüş ve saat mağazası olup çeşitli türlerde gümüş takı ve saat satışına başlamıştır.

Anatolia Gümüş & Saat olarak Amacımız müşterilerimize, üstün kalite ve estetiğe sahip, dünya standartlarında gümüş takı ve saat ürünlerini sunmak ve takılarla siz değerli müşterilerimizin yaşamlarına güzellik katmaktır.

Gümüş takı ve aksesuarların yanı sıra kategorilere göz attığınızda birçok ürün çeşidi ile karşılaşırsınız.

Anatolia Gümüş olarak özel tasarımların yanı sıra kişiye özel birçok ürün çeşidi üretir. 

Kişiye özel ürünlerde isim yazdırılabilinir, resim yaptırılabilinir özel takılar sipariş edebilirsiniz.

Tasarım sizden imalat bizden diyerek ürünlerimizin hayalleriniz ile sınırlı olduğunu unutmayınız.

Keyifli alışverişler dileriz.
 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin daha rahat bir şekilde istediği ürüne ulaşmalarını kolaylaştırarak en doğru bir şekilde hizmet vermeye, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetine önem veren, başarılı bir firma olmak, kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyata, en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve farklı ürün yaratmak amacıyla ülkemizin öncülüğünde tüm dünyaya satış yapmak ve sektöründe en beğenilen öncü firmalardan olmak ilk önceliğimizdir.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile birikimlerin kaliteli işçilik ve özgün tasarımların birleşimi ile oluşturduğumuz ürünleri müşterilerimize en yüksek kalitede ve uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uluslarası kalite standartlarında bilinen markaları sizlerle buluşturup sizlerin problem yaşamamasını, herhangi bir probleminizde ise sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek sorunlarınızı çözmektir.

Yükleniyor...